Kendi Düğün Paketini Kendin Oluştur !

Kendi Düğün Paketini Kendin Oluştur !

Sosyal medya ve web aracılığıyla sizlere sunmuş olduğumuz fırsatlara bir yenisini daha ekledik. Kalitemizden ödün vermeden yapmış olduğumuz ürün bazlı indirimler ve mobilya düğün paketlerimiz ile yüksek kitlelere ulaştık ve %99 oranında memnuniyetiniz ile karşılaştık. Evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerimizin düşüncelerini ve talepleri göz önünde bulundurarak sizler için yepyeni bir sistem hazırladık. Hazırlamış olduğumuz sistem ile alışılagelmiş hazır düğün paketlerinin dışına çıktık. Bu sistem ile kendi paketinizi kendiniz hazırlayabileceksiniz. Seçeceğiniz tüm ürünlerimiz güncel indirimli fiyatlarından daha aşağıda olup düğün paketi fiyatları dahilinde olacaktır. 

Salon takımınızı , yemek odası takımınızı ve yatak odası takımınızı dilediğiniz modellerde dilediğiniz renklerde seçebileceksiniz ve tamamen indirimli fiyatlardan makul fiyatlarla düğün paketinizi oluşturabileceksiniz. 

Ürün seçeneklerimizde her zevke ve her bütçeye uygun kaliteli , 1. Sınıf ürünler vardır. Ekonomik , orta kalite ve lux ürünlerden dilediğinizce mobilya düğün paketinizi oluşturabilirsiniz. 

Paket içeriklerimiz ise bir evin mobilya ihtiyacını karşılamaya yönelik hazırlanmıştır. Paketlerimizde ekleme veya çıkarma işlemi yapabilirsiniz.
Paket İçeriği ;
6 Kapaklı Dolap 
Aynalı Şifonyer 
2 Adet Komodin 
Başlık 
Baza
Yatak 

3-3-1 Koltuk Takımı

Konsol 
Konsol Aynası 
Açılabilir Yemek Masası 
4 Adet Sandalye 

Kendi Paketini Kendin Oluştur sistemimiz veya ürün kalitesi vs. hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 

Adresİnci Mobilya mobilya düğün paketlerinde öncü olmaya devam ediyor.