Hakkımızda

Adresinci.com; 1972 yılında başladığı mağazacılık hayatında ilk olarak çeyiz sektöründe hizmet vermeye başlamış olup, ilerleyen yıllarda mobilya sektörüne adımını atmıştır. Halen farklı ürün çeşitlerine sahip mağazalarımızda sürdürdüğümüz faaliyetlerimize ; daha genç kitlelere ulaşmak ve gelişen ihtiyaçlara cevap verebilmek adına adresinci.com dijital mağazamız ile daha da güçlenerek devam etmekteyiz.

Kaliteden ödün vermeden Türkiye'nin farklı şehirlerindeki fabrikalardan temin ettiğimiz mobilyalarımızı , en uygun fiyatlarla nihai tüketicinin hizmetine sunmaktayız. Banka destekli, peşinatsız , kefilsiz, senetsiz taksit sistemini ise tüm mobilyalarımıza uygulamaktayız. Hızlı ve güvenli alışveri en ekonomik şekilde sunmaya çalışarak , müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

İhracatta son yılların rekoru kırılan ve Dünya'da ilgiyle karşılanan Türkiye mobilyasını, teknolojik alt yapı ile birlikte en genç kitlelere ulaştırmak için var gücümüzle hizmet vermekteyiz.

İnstagram
@adresincimobilya
WhatsApp
+90 553 820 1433

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.