Kargo ve Teslimat

Satın aldığınız ürünleri sigortalı olarak Türkiye’nin her bölgesine gönderiyoruz. Ürünlerimizi bu alanda tecrübe kazanmış nakliye şirketleri ile Türkiye’nin her iline ve ilçesine gönderiyoruz.

Ürünlerimizi İstanbul ve çevre illere (Kocaeli , Yalova , Tekirdağ) kendi araçlarımız ve profesyonel montaj ekibimizle gönderiyoruz. Ürünlerimizi evlerinize teslim eden ekibimiz tamamen ücretsiz bir şekilde ürün montajlarını kusursuz bir şekilde yapmaktadır.

İSTANBUL TESLİMATI

  • Satın aldığınız ürün kendi araçlarımızla , ürünün stok durumuna göre 5-30 gün arasında teslim edilmektedir. Ürünlerin teslimat ve montajı tamamen ücretsizdir.

TÜRKİYE GENELİ TESLİMAT

  • Satın aldığınız ürünün stok durumuna göre ortalama teslim süresi 10-40 gün arasındadır. Ürünlerimiz işinde uzman nakliye firmaları ile kusursuz bir şekilde göndermekteyiz.

ÜRÜN MONTAJI

  • İstanbul ve çevre illere nakliye ve montaj tamamen ücretsizdir. Uzak bölgelerde ürün montajı ücrete tabidir. Detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

ÜRÜN MUHAFAZA SİSTEMİ

  • Adres İnci Mobilya’dan almış olduğunuz ürünleri 4 ay depomuzda bekletebiliyoruz.
  • Sipariş verilen ürünleri ihtiyaç duyduğunuz takdirde tamamen kapalı bir vaziyette ve orijinal paketlerinde depomuzda muhafaza ediyoruz. Satın aldığınız ürünlerin teslimatını istediğiniz takdirde 20 gün önceden bize bilgi vermeniz gerekmetedir.
İnstagram
@adresincimobilya
WhatsApp
+90 553 820 1433

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.