Türkiye’den Türkmenistan’a Mobilya Gönderimi

Türkiye’den Türkmenistan’a Mobilya Gönderimi

Türkiye’den Türkmenistan’a Mobilya Gönderimi Adres İnci Mobilya olarak Dünyanın her bölgesine mobilya göndermekteyiz. 1972 yılında kurulan şirketimiz  www.adresinci.com sitemizin kurulmasından bu yana ürünlerini Türkiye’nin tamamına ve Dünyanın birçok bölgesine göndermektedir. Adresİnci Mobilya Orta Asya’dan büyük düzeyde mobilya siparişi almaktadır. Ürünlerimiz yurt dışına devamlı olarak çalıştığımız nakliye şirketleri ile tamamen sigortalı ve güvenli bir şekilde evinize kadar ulaştırılmaktadır. Nakliye bedellerimiz her şey dahil olarak belirlenmiştir. Müşterimize sunulan nakliye ücretine ; tüm vergiler , ürün sigortası , gümrük işlem ücretleri ve nakliye bedeli dahildir.

Sitemizden bakıp beğenmiş olduğunuz mobilyanın nakliye ücretini öğrenmek için bize +90 535 030 92 83  yurt dışı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Sizlere her zaman en uygun fiyatı teklif etmek birinci önceliğimiz. Bu yüzden en seçkin nakliye şirketleri ile özel anlaşmalarımız mevcut. Siz değerli müşterilerimize en iyi ve en uygun hizmeti verebilmek için anlık olarak 30’a yakın nakliye şirketinden fiyat teklifi alıyoruz ve en uygun fiyatı sizlere sunuyoruz. Türkiye’den Türkmenistan’a Mobilya Gönderimi yapılırken nakliye ücreti kilogram olarak hesaplanmaktadır. 100 Kg üzeri mobilyalarımız özel anlaşmalarımız neticesinde kilogramı 1 Dolardan hesaplanmaktadır.

Türkiye’den Orta Asya’ya Mobilya Gönderimi yaparken maximum seviyede özen göstermekteyiz. Depolarımızda extra olarak yurt dışı mobilya ambalajı yapmaktayız. Böylece mobilyalarınız kapınıza kadar güvenle ve sağlam bir şekilde ulaşmaktadır.

Türkiye’den Türkmenistan’a Mobilya Gönderimi yapıldıktan ve ürünler teslim edildikten sonra oluşabilecek her türlü teknik servis işlemi sorumluluğumuz altındadır.  

Türkiye’den Özbekistan’a Mobilya Gönderimi